Kilka słow o naszej firmie?

Wysokiej klasy, sprawdzone i niezawodne samojezdne podesty ruchome są fundamentem działalności firmy RK Rental. Sprzedaż i wynajem zwyżek to nasza pasja dlatego dostarczamy klientom na miejsce prac podnośniki budowlane w sposób kompleksowy. Nasz park maszynowy zwyżek pozwala na dobranie optymalnych podnośników nożycowych, podnośników przegubowych (podnośniki pająki) oraz podestów ruchomych teleskopowych.

W zależności od potrzeb Klienta prowadzimy wynajem podestów ruchomych wraz z dostawą na miejsce pracy sprzęt dopasowany do państwa potrzeb oraz zapewniamy błyskawiczny serwis. Jesteśmy nastawieni na stałą, pełną obopólnej satysfakcji współpracę i odnosimy w tej dziedzinie sukcesy. Od roku 2004 nasz wynajem podestów obejmował takie miasta jak Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Świecie, Inowrocław, Poznań, Września ,Gniezno , Włocławek jednak nasza optymalna lokalizacja w centralnej Polsce sprawiła, że dostarczamy podesty ruchome na terenie całego kraju. Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi podestów ruchomych. Kursy na podesty ruchome zakończone są egzaminem komisyjnym i wydaniem odpowiednich dożywotnich uprawnień przez Urząd Dozoru Technicznego.

Dlaczego warto nas wybrać ?

  • Oferujemy wiele modeli podestów ruchomych, znanych i cenionych na rynku marek JLG, Genie, Haulotte, Upright, Manitou, SkyJack
  • Posiadamy zwyżki w rozmaitym wydaniu do prac na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń jak i w trudnym terenie.
  • Wieloletnie doświadczenie, którym może pochwalić się nasza firma, pozwala zagwarantować odpowiednią jakość zarówno obsługi, jak i sprzętu.
  • Decydując się na oferowane przez nas urządzenia,
    wybieracie Państwo nowoczesne rozwiązania,
    w niezwykle atrakcyjnej cenie
  • Każdy z dostępnych u nas podest ruchomy łączy bowiem solidność wykonania z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami konstrukcyjnymi co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Współpracujemy z wieloma firmami, między innymi:

 

warbud

Skanska_2

Strabag

perfabet białe błota

sharp

mostostal-krakow

klimat

logo

kada-bis

clar system

budimex_2

bt-bin-montaz

Alstal